Abonare la Newsletter

Alegeri locale 2016

Lista Consilierilor Locali validati la alegerile locale din 05.06.2016

Nr. Crt Nume si Prenume Partid Telefon
1. ANDREI ADRIAN P.M.P. 0723.941642
2. ANDREI IONUT – BOGDAN P.N.L. 0722.174.063
3. AVRAM CRISTIAN P.S.D. 0744.271.271
4. COSTACHE RAZVAN – NICOLAE P.S.D. 0721.994.057
5. DATCU OANA – AMALIA P.S.D. 0723.656.426
6. DOBRIN FLORIAN P.N.L. 0768.916.174
7. ELEFTERIE GHEORGHE P.S.D. 0721.222.017
8. GHEORGE IULIAN P.M.P. 0747.702.200
9. GREBLEA CRISTIAN P.S.D. 0769.647.887
10. MIRCEA VICTOR – ADRIAN P.S.D. 0722.362.383
11. MUNTEANU STEFAN – LIVIU P.S.D. 0740.071.235
12. PANDELE MIHAITA – COZMIN P.S.D. 0757.068.093
13. SANDU CONSTANTIN P.S.D. 0766.424.195
14. TIGANASU IONUT P.S.D. 0730.118.599
15. VASILE IULIAN – ALEXANDRU P.N.L. 0723.153.134

DISPOZITIA NR.116 stabilire loc afisaj electoral

Circumscriptii electorale, delimitarea si numerotarea sectiilor de votare

Raport cu delimitarille aferente UAT